Rehablitacja Rybnik

Rehabilitacja - Rydułtowy
Rehabilitacja – Rydułtowy

Proces rehabilitacji jest niezwykle istotnym elementem leczenia różnego rodzaju schorzeń ortopedycznych oraz neurologicznych. Dobry terapeuta w trakcie rehabilitacji skupia się nie tylko na miejscu bólu. Fizjoterapeuta przez swoje doświadczenie, zdobytą na studiach oraz dziesiątkach kursów wiedzę prowadzi diagnostykę celem ustalenia źródła problemu.

Kompleksowe podejście do rehabilitacji wymaga ścisłej współpracy Pacjenta z rehabilitantem, dlatego kluczowym elementem jest wzajemny szacunek oraz szczerość. Empatia jest niezbędna, gdyż dobry fizjoterapeuta zajmuje się nie tylko problemami ciała, ale również psychologicznym nastawianiem Pacjenta oraz zachęceniem go do regularnego wysiłku, aby powrót do pełnej sprawności był możliwym do zrealizowania celem terapeutycznym.

Wszystkimi tymi cechami w swojej codziennej pracy wykazują się fizjoterapeuci w gabinecie rehabilitacji „W zdrowym ciele” Tatiana Grabowska, który zlokalizowany jest kilka kilometrów od miasta Rybnik.

Świadczymy również usługi rehabilitacji domowej na terenie Rybnika oraz okolicznych miejscowości jak Pszów, Radlin, Rydułtowy czy Wodzisław Śląski.

Rejestracja na wizyty możliwa jest telefonicznie pod numerem 505 41 76 24.

Orientacyjny koszt rehabilitacji mogą Państwo poznać sprawdzając cennik rehabilitacji.

Koszt dojazdu na wizytę domową:
Kolor zielony – dojazd bezpłatny
Kolor niebieski – 10 zł
Kolor fioletowy – 20 zł
Kolor czerwony – 30 zł