Rehabilitacja - Rydułtowy
Rehabilitacja – Rydułtowy

Nasz gabinet fizjoterapii znajduje się w Rydułtowach, natomiast działamy również w takich miastach jak Rybnik, Wodzisław Śląski czy Pszów. Rehabilitacja to kompleksowe działanie wynikające z wiedzy, doświadczenia oraz możliwości technicznych i dostępnych rozwiązań technologicznych mających na celu przeprowadzenie trafnej diagnostyki oraz skutecznego przywrócenia do sprawności Pacjenta oraz leczenia bólu.

Fizjoterapeuci w gabinecie rehabilitacji „W zdrowym ciele” Tatiana Grabowska w trakcie kompleksowej rehabilitacji korzystają z nowoczesnych urządzeń do elektroterapii, magnetoterapii, światoterapii, terapii ultradźwiękami, mechanicznego drenażu limfatycznego oraz laseroterapii w połączeniu z efektywnymi metodami terapii manualnej McKenziego, Kaltenborna, medycyny ortopedycznej według Cyriaxa czy metody Dorna.

Wiedza, doświadczenie oraz kompleksowe podejście do rehabilitacji przy współpracy ze specjalistami oraz spora dawka dobrej energii, zrozumienia i empatii – to jest to, co charakteryzuje nasze podejście do rehabilitacji. Wodzisław Śląski, Czernica, Pszów – jesteśmy blisko.

W gabinecie fizjoterapii „W zdrowym ciele” Tatiana Grabowska przy ul. Strzelców Bytomskich 11 zabiegi odbywają się na podstawie wcześniejszej rejestracji.

Rejestracja telefoniczna: 505 41 76 24

Rejestracja e-mailowa: rejestracja@wzdrowymciele.pl

Rejestracja osobista: bezpośrednio w gabinecie

Cennik zabiegów rehabilitacyjnych pozwala na orientacyjne określenie kosztów rehabilitacji.