Gabinet rehabilitacji - Rydułtowy
Gabinet rehabilitacji – Rydułtowy

Gabinet fizjoterapii i rehabilitacji „W zdrowym ciele” znajduje się w Ośrodku Zdrowia „Przy basenie” w Rydułtowach przy ul. Strzelców Bytomskich 11 na pierwszym piętrze. Jesteśmy podmiotem leczniczym działającym pod nr REGON: 24323077200029, Kod res. cz. I: 000000241131, Kod res. cz. V: 01 – Gabinet fizjoterapii

Nasz gabinet jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.00 do 20.00 (w szczególnych przypadkach istnieje możliwość umówienia wizyty na wcześniejszą / późniejszą porę oraz w soboty).

Świadczymy również rehabilitację domową dla Pacjentów, którzy nie są w stanie swobodnie przybyć do gabinetu fizjoterapii.

Wizyty w naszym gabinecie odbywają się na podstawie wcześniej umówionych terminów, dzięki czemu nie muszą Państwo oczekiwać w kolejce – punktualność jest dla nas bardzo ważna – szanujemy Państwa czas.

Rejestracja na wizyty może zostać dokonana osobiście w naszym gabinecie, telefonicznie oraz mailowo.

Ze względu na bardzo duże zainteresowanie rehabilitacją zdarza się, iż nie odbieramy telefonu – staramy się w pierwszej wolnej chwili oddzwonić do każdej osoby – prosimy jednak o pozostawienie wówczas wiadomości SMS – będą Państwo mieli pewność, iż nie umknie nam kwestia Państwa kontaktu.

Gabinet fizjoterapii nie posiada kontraktu z NFZ. Staramy się, aby terminy oczekiwania były możliwie najkrótsze. Skupiamy się na Państwa zdrowiu – to ono jest dla nas najważniejsze.

Numer telefonu: +48 505 41 76 24

Adres e-mail: rejestracja@wzdrowymciele.pl

Adres: Gabinet fizjoterapii „W zdrowym ciele” Tatiana Grabowska, ul. Strzelców Bytomskich 11, 44-280 Rydułtowy, 1. piętro