Rehabilitacja - Laseroterapia - Rydułtowy
Rehabilitacja – Laseroterapia – Rydułtowy

Fizykoterapia z wykorzystaniem nowoczesnego sprzętu renomowanych firm to skuteczne narzędzie będące częścią procesu rehabilitacji stosowanego w gabinecie fizjoterapii i rehabilitacji „W zdrowym ciele” Tatiana Grabowska w Rydułtowach.

W gabinecie fizjoterapii korzystamy do wykonywania zabiegu laseroterapii z urządzenia Polaris 2 polskiej firmy Astar. Urządzenie to pozwala na stymulację syntezy białek, zwiększanie ruchomości oraz reprodukcję komórek. Laseroterapia jest elementem rehabilitacji sportowców oraz osób z problemami natury neurologicznej, reumatologicznej i ortopedycznej.

Niezwykle pozytywne efekty można obserwować również w zakresie leczenia ran oraz blizn – tutaj szczególnie ważny jest czas rozpoczęcia terapii, dlatego zainteresowane osoby zachęcamy do kontaktu w sprawie rehabilitacji. Rydułtowy, ul. Strzelców Bytomskich 11 – gabinet fizjoterapii „W zdrowym ciele” Tatiana Grabowska.

W gabinecie fizjoterapii „W zdrowym ciele” Tatiana Grabowska przy ul. Strzelców Bytomskich 11 zabiegi odbywają się na podstawie wcześniejszej rejestracji.

Rejestracja telefoniczna: 505 41 76 24

Rejestracja e-mailowa: rejestracja@wzdrowymciele.pl

Rejestracja osobista: bezpośrednio w gabinecie

Cennik zabiegów rehabilitacyjnych pozwala na orientacyjne określenie kosztów rehabilitacji.