Rehabilitacja Wodzisław Śląski

Rehabilitacja - Rydułtowy - Elektrostymulacja
Rehabilitacja – Wodzisław Śląski – Elektrostymulacja

W naszym gabinecie rehabilitacji „W zdrowym ciele” Tatiana Grabowska w Rydułtowach obok Wodzisławia Śląskiego świadczymy najwyższej jakości usługi rehabilitacyjne oraz fizjoterapeutyczne.
Dzięki ścisłej współpracy z innymi podmiotami medycznymi skutecznie rehabilitujemy Pacjentów zarówno ortopedycznych jak i neurologicznych.

W przypadku drugiej grupy Pacjentów bardzo często skuteczna rehabilitacja pozwala nie tylko na częściowe przywrócenie utraconej w wyniku choroby sprawności, ale prowadzi do ponownej aktywizacji w życiu rodzinnym oraz społecznym.

Doskonale zdajemy sobie sprawę, iż rehabilitacja to nie tylko usprawnianie narządów ruchu, ale również praca z Pacjentem u podstaw – szczególnie w chwilach zwątpienia we własne siły oraz szanse na powrót do sprawności – zarażamy Pacjentów dobrym humorem i empatycznie zachęcamy ich do podejmowania wysiłku podczas rehabilitacji oraz samodzielnych ćwiczeń.

Możliwa jest również rehabilitacja domowa na terenie Wodzisławia Śląskiego oraz okolicznych miejscowości jak Pszów, Radlin, Rydułtowy czy Rybnik.

Na wizytę konieczna jest rejestracja. Jest ona możliwa pod numerem telefonu 505 41 76 24.

Cennik zabiegów rehabilitacyjnych pozwala na określenie orientacyjnego kosztu rehabilitacji.

Koszt dojazdu w przypadku rehabilitacji domowej:
Kolor zielony – dojazd bezpłatny
Kolor niebieski – 10 zł
Kolor fioletowy – 20 zł
Kolor czerwony – 30 zł