Rehabilitacja domowa Wodzisław Śląski

Tatiana Grabowska - fizjoterapeuta - Rydułtowy
Tatiana Grabowska – fizjoterapeuta – Rydułtowy

Fizjoterapeuta z gabinetu rehabilitacji „W zdrowym ciele” Tatiana Grabowska to idealny wybór w przypadku domowej rehabilitacji seniorów w Wodzisławiu Śląskim i okolicznych miejscowościach: Pszów, Radlin, Rydułtowy.

Doskonale wyposażony fizjoterapeuta zarówno w wiedzę, nowoczesny sprzęt jak i empatyczne podejście do Pacjenta to podstawowe warunki, które muszą zostać spełnione, aby proces rehabilitacji okazał się skuteczny.

Posiadamy doświadczenie we współpracy z osobami starszymi w chorobach neurologicznych, ortopedycznych, zwyrodnieniowych oraz demencyjnych. Dzięki usposobieniu naszych rehabilitantów zawsze staramy nawiązać się nić porozumienia z Pacjentem, aby wizyta terapeuty nie kojarzyła mu się z ciężką pracą rehabilitacyjną, ale odwiedzinami miłej osoby połączonymi z ćwiczeniami, które mają wspomóc powrót do zdrowia.

Na rehabilitację domową można rejestrować się w naszym gabinecie fizjoterapii „W zdrowym ciele” Tatiana Grabowska przy ul. Strzelców Bytomskich 11, telefonicznie pod numerem telefonu: 505 41 76 24 oraz mailowo pod adresem: rejestracja@wzdrowymciele.pl

Cennik zabiegów rehabilitacyjnych pozwala na orientacyjne określenie kosztów rehabilitacji domowej.

Domowa rehabilitacja – koszty dojazdu:
Kolor zielony – dojazd bezpłatny
Kolor niebieski – 10 zł
Kolor fioletowy – 20 zł
Kolor czerwony – 30 zł