Rehabilitacja domowa Rybnik

Tatiana Grabowska - fizjoterapeuta - Rydułtowy
Tatiana Grabowska – fizjoterapeuta – Rydułtowy

Rehabilitacja stacjonarna odbywa się w naszym gabinecie fizjoterapii „W zdrowym ciele” Tatiana Grabowska w Rydułtowach, ale w związku z faktem, iż nie każdy Pacjent jest w stanie do nas przyjechać realizujemy również rehabilitację domową.

Nasi fizjoterapeuci przeprowadzają kompleksową rehabilitację domową – skupiają się nie tylko na usprawnianiu Pacjenta, ale również na aspekcie motywacyjnym. Zgodnie z filozofią naszego działania „w zdrowym ciele, zdrowy duch!” wykazujemy się empatią i poświęcamy dużo uwagi Pacjentowi.

Dysponując wiedzą, doświadczeniem oraz zrozumieniem dla osób starszych udaje nam się osiągnąć nić porozumienia z Pacjentem, dzięki czemu ochota do ćwiczeń oraz wiara w sens rehabilitacji u Pacjenta rośnie. Właśnie nastawianie osoby rehabilitowanej jest najważniejszym elementem procesu rehabilitacji po umiejętnościach fizjoterapeuty.

Nasi rehabilitanci wyposażeni są w przenośny sprzęt do fizykoterapii oraz stół do masażu, ogrom wiedzy oraz pozytywnego podejścia – rehabilitacja domowa w Rybniku, jeszcze nigdy nie była tak łatwo dostępna.

505 417 624 – pod tym numerem telefonu należy zarejestrować się na rehabilitację domową. W przypadku, kiedy telefon nie odpowiada prosimy o wysłanie wiadomości SMS – oddzwaniamy w możliwie najszybszym czasie.

Cennik zabiegów rehabilitacyjnych pozwala na orientacyjne określenie kosztów rehabilitacji domowej.

Domowa rehabilitacja – koszty dojazdu:
Kolor zielony – dojazd bezpłatny
Kolor niebieski – 10 zł
Kolor fioletowy – 20 zł
Kolor czerwony – 30 zł