Kawitacja ultradźwiękowa – wspomaganie odchudzania

Dzienne SPA - kawitacja ultradźwiękowa - Rydułtowy
Dzienne SPA – kawitacja ultradźwiękowa – Rydułtowy

Poszerzyliśmy ofertę naszego gabinetu o urządzenie do kawitacji ultradźwiękowej. Jest to zabieg, który pozwala w bezinwazyjny sposób, z wykorzystaniem fali ultradźwiękowej, redukować tkankę tłuszczową.

Zabieg ten bazuje na wywoływanym przez fale ultradźwiękowe efekcie drgań w obrębie tkanki tłuszczowej. Zróżnicowane fale ultradźwiękowe działają stymulująco na tkankę tłuszczową, efektem czego jest usuwanie zbędnych produktów przemiany materii. Tłuszcze są następnie usuwane z organizmu przez układ limfatyczny oraz mocz.

W celu spotęgowania efektu zabiegu, każda osoba decydująca się na jego wykonanie powinna zarówno kilka dni przed zabiegiem, jak i po zabiegu, zwiększyć ilość wypijanych płynów o około 2 litry dziennie. Postępowanie takie pozwoli nawodnić tkankę tłuszczową, dzięki czemu fala ultradźwiękowa może w trakcie zabiegu skuteczniej na nią oddziałowywać. Przyjmowanie dużej ilości płynów po zabiegi pozwala organizmowi szybciej wydalić rozbity tłuszcz.

  • 5, 10 czy może 20 zabiegów?

Efekty są widoczne już po pierwszym zabiegu – wiemy, co mówimy, dlatego zarówno przed jak i po zabiegu wykonywane są pomiary partii ciała będących przedmiotem zabiegu. Ilość zabiegów oraz ich częstotliwość jest dopierana indywidualnie w zależności od stanu zdrowia pacjenta oraz celów redukcyjnych.

  • Będzie bolało?

Absolutnie nie! Zabieg jest nieinwazyjny i przez pacjentki często porównywany do masażu. Specjalną głowicą ultradźwiękową wykonywane są delikatne ruchy w obrębie partii zabiegowych.

  • Czy zabiegi są dla każdego?

Przed rozpoczęciem zabiegu przeprowadzany jest wywiad, mający na celu wykluczyć ewentualne przeciwwskazania do jego wykonania. Takimi przeciwskazaniami są m.in. ciąża oraz karmienie piersią, choroby nowotworowe, rozruszniki serca oraz metalowe implanty, nadczynność tarczycy, choroba nerek czy przyjmowanie lekó rozrzedzających krew.

  • Ile kosztuje taka przyjemność?

Wydatki na tego rodzaju zabiegi kojarzą nam się z olbrzymimi kwotami, natomiast nie jest to prawda. Zabieg kawitacji ultradźwiękowej w naszym gabinecie to koszt 100,00 zł, a efekty widoczne są już po pierwszym razie!

W gabinecie fizjoterapii „W zdrowym ciele” Tatiana Grabowska przy ul. Strzelców Bytomskich 11 zabiegi odbywają się na podstawie wcześniejszej rejestracji.

Rejestracja telefoniczna: 505 41 76 24

Rejestracja e-mailowa: rejestracja@wzdrowymciele.pl

Rejestracja osobista: bezpośrednio w gabinecie

Cennik zabiegów pozwala na orientacyjne określenie kosztów zabiegu.