Zespół cieśni nadgarstka – rehabilitacja w Rydułtowach

Rehabilitacja - Rydułtowy - Cieśń nadgarstka
Rehabilitacja – Rydułtowy – Cieśń nadgarstka

W dzisiejszych czasach wiele osób prowadzi nie tylko siedzący tryb życia, ale jego większą część spędza przed komputerem – zarówno w pracy, jak i w domu. Właśnie te osoby są najbardziej narażone na problemy związane z zespołem cieśni kanału nadgarstka.

Zespół cieśni nadgarstka w swojej początkowej fazie objawia się bólem oraz drętwieniem ręki, które szczególnie nasilają się w trakcie podnoszenia jej do góry. Są to objawy wynikające z ograniczonego przepływ krwi, który jest następstwem długotrwałego napięcia mięśniowego. Powodem takiej sytuacji jest wykonywanie przez długi czas powtarzających się ruchów ręki, a całej sytuacji dodatkowo nie sprzyja stres.

W początkowym stadium schorzenia niezwykle ważnym jest, aby leczenie przeciwzapalne skorelować z rehabilitacją, gdyż w większości przypadków taka forma leczenia pozwala uniknąć zabiegu chirurgicznego. W naszym gabinecie fizjoterapii i rehabilitacji w Rydułtowach przeprowadzamy zabiegi z zakresu terapii manualnej, neuromobilizacji oraz masażu, aby maksymalnie przyspieszyć proces powrotu do zdrowia – jednocześnie doświadczony fizjoterapeuta doradzi w jaki sposób w trakcie codziennej pracy dbać o to, aby nie nadwyrężać nadgarstka.

W gabinecie fizjoterapii „W zdrowym ciele” Tatiana Grabowska przy ul. Strzelców Bytomskich 11 zabiegi odbywają się na podstawie wcześniejszej rejestracji.

Rejestracja telefoniczna: 505 41 76 24

Rejestracja e-mailowa: rejestracja@wzdrowymciele.pl

Rejestracja osobista: bezpośrednio w gabinecie

Cennik zabiegów rehabilitacyjnych pozwala na orientacyjne określenie kosztów rehabilitacji.