Rehabilitacja - Rydułtowy - Metoda McKenzie
Rehabilitacja – Rydułtowy – Metoda McKenzie

Ból kręgosłupa – kto z nas nie doświadczył go ani razu. W dzisiejszych czasach tego rodzaju osoby właściwie nie są spotykane. Wynika to z naszego trybu życia, a życie z bólem kręgosłupa nie jest komfortowe.  W gabinecie fizjoterapii i rehabilitacji „W zdrowym ciele” Tatiana Grabowska w Rydułtowach stosowane są efektywne metody terapii manualnej – między innymi terapie metodą McKenziego.

Podstawą dobrze przeprowadzonej terapii manualnej tą zaawansowaną metodą terapeutyczną jest przeprowadzenie przez fizjoterapeutę dokładnego wywiadu w trakcie którego przeprowadza się kompleksowe diagnozowanie w oparciu o ustalone standardy.

Manualne podejście oraz rzetelnie przeprowadzony wywiad często pozwalają terapeucie zlokalizować źródło problemów bólowych pacjenta tak samo skutecznie jak drogie badania diagnostyczne (rezonans magnetyczny czy tomografia komputerowa). Oczywiście odpowiedzialny terapeuta w trudnych przypadkach zleci konsultację u lekarza specjalisty, natomiast bardzo często doświadczenie terapeuty w połączeniu z jego wiedzą pozwala szybko zaplanować optymalny proces terapeutyczny.

Terapia manualna metodą McKenziego – Rybnik, Racibórz, Wodzisław Śląski – to zaledwie 10 km od naszego gabinetu fizjoterapii i rehabilitacji „W zdrowym ciele” Tatiana Grabowska w Rydułtowach przy ul. Strzelców Bytomskich 11.

W gabinecie fizjoterapii „W zdrowym ciele” Tatiana Grabowska przy ul. Strzelców Bytomskich 11 zabiegi odbywają się na podstawie wcześniejszej rejestracji.

Rejestracja telefoniczna: 505 41 76 24

Rejestracja e-mailowa: rejestracja@wzdrowymciele.pl

Rejestracja osobista: bezpośrednio w gabinecie

Cennik zabiegów rehabilitacyjnych pozwala na orientacyjne określenie kosztów rehabilitacji.