Rehabilitacja - Rydułtowy - Sollux
Rehabilitacja – Rydułtowy – Sollux

Rehabilitacja odbywa się w naszym gabinecie fizjoterapii „W zdrowym ciele” Tatiana Grabowska w Rydułtowach obok miasta Rybnik. Fototerapia czyli leczenie przez naświetlanie pobudza organizm do prawidłowego funkcjonowania przez stymulację przemianę materii, pobudzanie regeneracji komórek, poprawę krążenia krwi oraz wzmocnienie układu odpornościowego.

Stosowanie lampy Sollux jest szczególnie zalecane w przypadku trudno gojących się ran, zapalenia zatok, odleżyn, blizn czy porażenia nerwu twarzowego – stosujemy wówczas filtr czerwony. W przypadku odmrożeń, łuszczycy, rwy kulszowej czy nerwobólów.

W trakcie zabiegu Pacjent powinien informować o swoim stanie fizjoterapeutę, a przed rozpoczęciem zabiegu dokładnie poinformować w trakcie wywiadu o swoim stanie zdrowia – wówczas zabieg jest całkowicie bezpieczny. Należy również pamiętać, że fizykoterapia jest elementem procesu rehabilitacji. Rybnik, Racibórz, Wodzisław – gabinet fizjoterapii „W zdrowym ciele” jest blisko.

W gabinecie fizjoterapii „W zdrowym ciele” Tatiana Grabowska przy ul. Strzelców Bytomskich 11 zabiegi odbywają się na podstawie wcześniejszej rejestracji.

Rejestracja telefoniczna: 505 41 76 24

Rejestracja e-mailowa: rejestracja@wzdrowymciele.pl

Rejestracja osobista: bezpośrednio w gabinecie

Cennik zabiegów rehabilitacyjnych pozwala na orientacyjne określenie kosztów rehabilitacji.