Nasz gabinet fizjoterapii i rehabilitacji „W zdrowym ciele” Tatiana Grabowska ma swoją siedzibę w Rydułtowach, jednak oferujemy również usługę rehabilitacja domowa. Rybnik, Radlin, Pszów – te miasta i okoliczne miejscowości to teren na którym rehabilitujemy Pacjentów w domu.

Rehabilitacja osób, które nie są w stanie dotrzeć na wizytę do gabinetu rehabilitacji jest świadczona w zakresie możliwym do realizacji w domu. Nasz gabinet fizjoterapii dysponuje przenośnym urządzeniem do elektroterapii, mechanicznego drenażu limfatycznego – świadczymy oczywiście również usługi masażu, kinezyterapii oraz terapii manualnych.

Posiadamy doświadczenie niezbędne w pracy z Pacjentami będącymi osobami starszymi – potrafimy empatycznym podejściem i zrozumieniem zachęcić Pacjentów do wykonywania ćwiczeń. Słuchamy, rozmawiamy, rehabilitujemy – skutecznie i z uśmiechem na twarzy.

W gabinecie fizjoterapii „W zdrowym ciele” Tatiana Grabowska przy ul. Strzelców Bytomskich 11 zabiegi odbywają się na podstawie wcześniejszej rejestracji.

Rejestracja telefoniczna: 505 41 76 24

Rejestracja e-mailowa: rejestracja@wzdrowymciele.pl

Rejestracja osobista: bezpośrednio w gabinecie

Cennik zabiegów rehabilitacyjnych pozwala na orientacyjne określenie kosztów rehabilitacji.

Koszt dojazdu na wizytę domową:

Kolor zielony – dojazd bezpłatny
Kolor niebieski – 10 zł
Kolor fioletowy – 20 zł
Kolor czerwony – 30 zł