Rehabilitacja - Rydułtowy - Masaż Breussa
Rehabilitacja – Rydułtowy – Masaż Breussa

W naszym gabinecie fizjoterapii, rehabilitacji i masażu „W zdrowym ciele” Tatiana Grabowska w Rydułtowach pracują terapeuci, którzy posiadają wiedzę oraz umiejętności potwierdzone certyfikatem z zakresu wykonywania manualno-energetycznego masażu metodą opracowaną przez austriackiego terapeutę Rudolpha Breussa.

Ten relaksujący masaż pozwala na usunięcie blokad z organizmu dzięki bardzo delikatnemu masażowi okolic kręgosłupa. Masaż ten pozwala się całkowicie odprężyć, dzięki czemu jest on idealnym uzupełnieniem leczenia osób narzekających na ból kręgosłupa, napięcie mięśniowe czy stresujący tryb życia.

Nasz gabinet jest jedną z nielicznych placówek rehabilitacyjnych na Śląsku posiadających certyfikację do wykonywania tego rodzaju masażu. Rybnik, Racibórz, Wodzisław Śląski – to zaledwie 15 minut drogi od naszego gabinetu fizjoterapii w Rydułtowach.

W gabinecie fizjoterapii „W zdrowym ciele” Tatiana Grabowska przy ul. Strzelców Bytomskich 11 zabiegi odbywają się na podstawie wcześniejszej rejestracji.

Rejestracja telefoniczna: 505 41 76 24

Rejestracja e-mailowa: rejestracja@wzdrowymciele.pl

Rejestracja osobista: bezpośrednio w gabinecie

Cennik zabiegów rehabilitacyjnych pozwala na orientacyjne określenie kosztów rehabilitacji.