Rehabilitacja - Rydułtowy - Magnetoterapia
Rehabilitacja – Rydułtowy – Magnetoterapia

Magnetoterapia w gabinecie fizjoterapii i rehabilitacji „W zdrowym ciele” Tatiana Grabowska jest wykonywana na nowoczesnym sprzęcie firmy o międzynarodowym charakterze – BTL. Doskonałej jakości sprzęt w połączeniu z wiedzą oraz doświadczeniem wynikającym z wyższego wykształcenia oraz dodatkowych kursów jest bardzo skutecznym narzędziem rehabilitacji.

Oddziaływanie na Pacjentów polem magnetycznym jest wskazane szczególnie w przypadku schorzeń neurologicznych, układu krążenia oraz leczeniu osteoporozy. Pole magnetyczne działa przeciwzapalnie oraz zwiększa przepływ krwi w naczyniach krwionośnych przyspieszając procesy gojenia się ran oraz złamań.

Zabieg magnetoterapii jest wykonywany w ubraniu, natomiast przed rozpoczęciem zabiegu należy zdjąć biżuterię oraz metalowe elementy, odłożyć telefon oraz poinformować fizjoterapeutę o posiadanych protezach.

Gabinet fizjoterapii „W zdrowym ciele” Tatiana Grabowska, Rydułtowy, ul. Strzelców Bytomskich 11.

W gabinecie fizjoterapii „W zdrowym ciele” Tatiana Grabowska przy ul. Strzelców Bytomskich 11 zabiegi odbywają się na podstawie wcześniejszej rejestracji.

Rejestracja telefoniczna: 505 41 76 24

Rejestracja e-mailowa: rejestracja@wzdrowymciele.pl

Rejestracja osobista: bezpośrednio w gabinecie

Cennik zabiegów rehabilitacyjnych pozwala na orientacyjne określenie kosztów rehabilitacji.