Rehabilitacja - Rydułtowy - Leczenie skolioz
Rehabilitacja – Rydułtowy – Leczenie skolioz

W Polsce od lat bardzo dużym problemem są skoliozy. Rydułtowy – gabinet fizjoterapii i rehabilitacji „W zdrowym ciele” Tatiana Grabowska wykorzystuje w korekcji skolioz uznaną metodę terapeutyczną Lehnert-Schroth.

Jest to bardzo popularna na zachodzie Europy terapia skolioz, która opiera się na wieloaspektowym podejściu do problemu skolioz. Ta znana od dziesiątek lat metoda opiera się na korekcji bocznego skrzywienia oraz torsji kręgosłupa przez specjalnie dobraną technikę oddechową. Tego rodzaju kompleksowe podejście do leczenia skolioz daje pozytywne efekty nie tylko u dzieci, ale również u osób dorosłych.

Metoda trójpłaszczyznowej korekcji skolioz metodą Lehnert-Schroth jest również z powodzenie stosowana jako rehabilitacja u osób z innych schorzeniami kręgosłupa – m.in. jałową martwicą kręgosłupa, czyli chorobą Scheuermanna.

Pamiętajcie, że zdrowie ma się tylko jedno – warto dbać i pamiętać o leczeniu skolioz. Rybnik, Racibórz, Wodzisław Śląski – dojedziecie do nas w zaledwie kwadrans!

W gabinecie fizjoterapii „W zdrowym ciele” Tatiana Grabowska przy ul. Strzelców Bytomskich 11 zabiegi odbywają się na podstawie wcześniejszej rejestracji.

Rejestracja telefoniczna: 505 41 76 24

Rejestracja e-mailowa: rejestracja@wzdrowymciele.pl

Rejestracja osobista: bezpośrednio w gabinecie

Cennik zabiegów rehabilitacyjnych pozwala na orientacyjne określenie kosztów rehabilitacji.