Rehabilitacja - Rydułtowy - Laseroterapia
Rehabilitacja – Rydułtowy – Laseroterapia

 

Laseroterapia Rybnik

Laseroterapia to zabieg z zakresu fizykoterapii, który działa przeciwbólowo oraz leczniczo. Laser swoim oddziaływaniem na tkanki wywołuje drgania atomów komórkowych bez ich uszkadzania – dzięki reakcji łańcuchowej działanie lecznicze może docierać nawet kilka centymetrów wgląd tkanek Pacjenta.

Nowoczesne urządzenie to połowa sukcesu – niezbędna jest również specjalistyczna wiedza fizjoterapeuty, który dobiera w sposób indywidualny moc oraz długość fali, czas trwania zabiegu oraz ich liczbę konieczną do osiągnięcia spodziewanych efektów.

Wskazaniem do korzystania w trakcie procesu kompleksowej rehabilitacji z zabiegów laseroterapii są między innymi bóle kręgosłupa, choroba zwyrodnieniowa stawów czy porażenia nerwów twarzowych.

W naszym gabinecie fizjoterapii „W zdrowym ciele” Tatiana Grabowska korzystamy z nowoczesnych urządzeń, a laseroterapia wykonywana jest w naszym gabinecie w Rydułtowach.

W gabinecie fizjoterapii „W zdrowym ciele” Tatiana Grabowska przy ul. Strzelców Bytomskich 11 zabiegi odbywają się na podstawie wcześniejszej rejestracji.

Rejestracja telefoniczna: 505 41 76 24

Rejestracja e-mailowa: rejestracja@wzdrowymciele.pl

Rejestracja osobista: bezpośrednio w gabinecie

Cennik zabiegów rehabilitacyjnych pozwala na orientacyjne określenie kosztów rehabilitacji.