W gabinecie fizjoterapii i rehabilitacji „W zdrowym ciele” Tatiana Grabowska wykonujemy zabiegi elektroterapii, w tym również oddziaływania na Pacjenta prądami interferencyjnymi.

Prądy Nemeca (czyli inaczej prądy interferencyjne) charakteryzują się działaniem na ciało Pacjenta prądami średniej częstotliwości. Ten rodzaj terapii powstaje w wyniku nakładania się na siebie prądów o minimalnie różnych częstotliwościach, dzięki czemu występuje zjawisko znoszenia się fal elektrycznych co wpływa na dawkowaną częstotliwość prądu na obszar będący poddawany zabiegowi.Charakterystyczne dla prądów interferencyjnych jest to, iż działają one wewnątrz tkanek, a nie bezpośrednio pod elektrodami.

Wskazaniem do wykonywania zabiegów z wykorzystaniem prądów interferencyjnych są problemy bólowe oraz krążeniowe. Prądy Nemeca poprawiają również odżywianie tkanek oraz rozszerzają naczynia krwionośne.

Przydatne informacje:

Pacjent powinien odsłonić okolicę ciała, która będzie poddawana zabiegowi.

Nie jest wymagany strój sportowy.

W gabinecie fizjoterapii „W zdrowym ciele” Tatiana Grabowska przy ul. Strzelców Bytomskich 11 zabiegi odbywają się na podstawie wcześniejszej rejestracji.

Rejestracja telefoniczna: 505 41 76 24

Rejestracja e-mailowa: rejestracja@wzdrowymciele.pl

Rejestracja osobista: bezpośrednio w gabinecie

Cennik zabiegów rehabilitacyjnych pozwala na orientacyjne określenie kosztów rehabilitacji.