Kawitacja ultradźwiękowa - Rydułtowy - odchudzanie
Kawitacja ultradźwiękowa – Rydułtowy – odchudzanie

W naszym gabinecie oprócz typowych zabiegów rehabilitacyjnych oraz relaksacyjnych można skorzystać również z zabiegu kawitacji ultradźwiękowej, który zalecany jest do stosowania osobom, które walczą z utratą zbędnych centymetrów.

Zabieg ten jest bezinwazyjny oraz wykorzystując efekt drgań w tkance tłuszczowej wywoływanych przez fale ultradźwiękowe. Zróżnicowane działanie fal wpływa stymulująco na tkankę tłuszczową, w efekcie usuwa zbędne produkty przemiany materii.

W celu uwydatnienia efektów zabiegów zarówno kilka dni przed nim jak i kilka dni po zabiegu powinno się wypijać minimum 2 litry wody mineralnej niegazowanej. Dzięki temu dbamy o odpowiednie nawodnienie organizmu oraz tkanki tłuszczowej, dzięki czemu działanie fali ultradźwiękowej przynosi większy skutek. Przyjmowanie dużej ilości płynów po zabiegi pozwala organizmowi szybciej wydalić rozbity tłuszcz.

  • Ile zabiegów należy wykonać, aby zauważyć efekty?

Zaletą kawitacji ultradźwiękowej jest fakt, iż efekty są widoczne już po jednym zabiegu. Należy jednak pamiętać, iż w celu utrwalenia efektów należy stosować również zbilansowaną dietę oraz uprawiać sport – kawitacja ultradźwiękowa pomaga, ale nie zastąpi całego procesu redukcyjnego.

W gabinecie fizjoterapii „W zdrowym ciele” Tatiana Grabowska przy ul. Strzelców Bytomskich 11 zabiegi odbywają się na podstawie wcześniejszej rejestracji.

Rejestracja telefoniczna: 505 41 76 24

Rejestracja e-mailowa: rejestracja@wzdrowymciele.pl

Rejestracja osobista: bezpośrednio w gabinecie

Cennik zabiegów pozwala na orientacyjne określenie kosztów zabiegów.