Stół rehabilitacyjny - masaż - Rydułtowy
Stół rehabilitacyjny – masaż – Rydułtowy

Gabinet fizjoterapii i rehabilitacji „W zdrowym ciele” Tatiana Grabowska jest wyposażony w najwyższej jakości sprzęt rehabilitacyjny dostępny na naszym rynku.

Wszelkie rodzaje masaży leczniczych oraz relaksacyjnych odbywają się na profesjonalnym stole rehabilitacyjnym MASTER 5E-F. Komfortowe warunki dla naszych Pacjentów uzyskiwane są dzięki elektrycznie regulowanej wysokości stołu w bardzo szerokim zakresie, dzięki czemu dostęp jest bardzo wygodny również dla Pacjentów z problemami narządów ruchu. Komfortowa skórzana tapicerka oraz odpowiednia szerokość i możliwość wychylania poszczególnych segmentów sprawia, iż ergonomia jest na najwyższym poziomie.

Wysoka jakość przeprowadzanej rehabilitacji wymaga nie tylko bogatej wiedzy, ale również dobrze wyposażonych stanowisk do terapii manualnej. Rybnik, Rydułtowy, Wodzisław Ślaski – jesteśmy blisko i zapraszamy!

W gabinecie fizjoterapii „W zdrowym ciele” Tatiana Grabowska przy ul. Strzelców Bytomskich 11 zabiegi odbywają się na podstawie wcześniejszej rejestracji.

Rejestracja telefoniczna: 505 41 76 24

Rejestracja e-mailowa: rejestracja@wzdrowymciele.pl

Rejestracja osobista: bezpośrednio w gabinecie

Cennik zabiegów rehabilitacyjnych pozwala na orientacyjne określenie kosztów rehabilitacji.