Karta podarunkowa – idealny prezent na święta

Bon upominkowy na rehabilitację w Rydułtowach

Jeżeli nie mają Państwo pomysłu na prezent świąteczny to taki bon upominkowy będzie bardzo trafnym wyborem. Obdarowana osoba może wykorzystać go na zabiegi relaksujące w naszej mini strefie SPA (odprężający masaż Breussa czy idealny na chłodne dni masaż gorącymi kamieniami) lub na rehabilitację, jeżeli cierpi na jakieś dolegliwości bólowe.

 

To wszystko sprawia, że jest to idealny prezent zarówno dla osób młodszych, które są zmęczone stresem w pracy i ciągłym życiem w biegu, jak również dla osób, które narzekają na problemy z kręgosłupem czy mięśniami, a wizytę u fizjoterapeuty odkładają w nieskończoność!

 

Kartę podarunkową wysyłamy do Państwa bliskich!

Bardzo często pojawiają się pytania od osób zamieszkujących zagranicą czy można zakupić bon dla najbliższych na odległość – oczywiście tak! Prosimy o kontakt mailowy – bon opłacają Państwo przelewem, a my wysyłamy go w ozdobnej kopercie pocztą bezpośrednio do Państwa bliskich!

 

Znajdujemy się blisko – Rybnik, Racibórz, Wodzisław Śląski – bardzo łatwy dojazd z tych miejscowości oraz duży parking sprawia, że wizyta u nas nie jest problemem!

 

W gabinecie fizjoterapii „W zdrowym ciele” Tatiana Grabowska przy ul. Strzelców Bytomskich 11 karty podarunkowe można zamawiać w różny sposób:

Zamówienie telefoniczne: 505 41 76 24

Zamówienie e-mail: rejestracja@wzdrowymciele.pl

Zamówienie osobiste: bezpośrednio w gabinecie

Cennik zabiegów rehabilitacyjnych i masaży pozwala na orientacyjne określenie wartości bonu upominkowego.

Szczególnie polecamy: masaż Rybnik gorącymi kamieniami